Anping Molonggang Spot Spawarki

Spółka z ograniczoną

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktyWzmocniona siatka spawalnicza

Hydrauliczna maszyna do prostowania i cięcia prętów zbrojeniowych o średnicy cięcia 5mm - 12mm

Hydrauliczna maszyna do prostowania i cięcia prętów zbrojeniowych o średnicy cięcia 5mm - 12mm

Hydraulic Rebar Straightening And Cutting Machine For 5mm - 12mm Cut Diameter
Hydraulic Rebar Straightening And Cutting Machine For 5mm - 12mm Cut Diameter Hydraulic Rebar Straightening And Cutting Machine For 5mm - 12mm Cut Diameter

Duży Obraz :  Hydrauliczna maszyna do prostowania i cięcia prętów zbrojeniowych o średnicy cięcia 5mm - 12mm Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Hebei China
Nazwa handlowa: MLG
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: GTB5--12

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Jeden zestaw
Szczegóły pakowania: Pokryty folią plastikową na maszynie umieszczonej w pojemniku 20 stóp
Czas dostawy: 30 dni
Możliwość Supply: 6--8 zestawów miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
Wytnij średnicę zbrojenia: 5--12 mm Wytnij długość: Maks. 12 m
Wydajność cięcia: 50 m na minutę silnik: 15KW
Nazwa: automatyczna maszyna do cięcia prętów stalowych Wymiar: 14 * 0,5 * 0,8 m
High Light:

automatyczna maszyna do cięcia prętów stalowych

,

maszyna do prostowania prętów zbrojeniowych

Hydrauliczna maszyna do prostowania prętów zbrojeniowych na 5-12 mm

Opis produktu:

Wzmocniona maszyna do prostowania jest starannie opracowywana przez wiele lat w nowej generacji produktów high-tech, o wysokiej wydajności, oszczędności energii, oszczędności materiału, sekcji i innych istotnych cechach rozsądnej struktury, na krajowym, wiodącym poziomie.

1. konfiguracja najbardziej zaawansowanego na świecie elektrycznego układu sterowania delixi, przeciążenie, niedociążenie, brak fazy, zwarcie, ochrona przed przegrzaniem, kompleksowa liczba zliczeń, start, stop, pełna automatyzacja, długość maszyny, wyjście po starcie, marka może automatycznie kończą operacje prostowania, liczenia i inne procedury robocze, automatyczne zatrzymanie po zakończeniu produkcji, operacja jednoosobowa, może w większym stopniu oszczędzać wynagrodzenia pracowników.

2. Odciąć hydrauliczną technologię cięcia serwomechanizmów, nie tylko zaoszczędzić dużą ilość strat narzędzi i zasadniczo wyeliminować zjawisko równomiernego cięcia i cięcia w sposób ciągły, bez zbrojenia i krótkiej przerwy, oraz dokładne odcięcie, zero odpadów, materiał moc wyjściowa lewej mocy przez ogólną regulację frezu od 98% do 98%, to jedyne, możesz zaoszczędzić roczną produkcję 1000 ton producenta stali 2-30000 juanów, podczas gdy hałas pracy jest bardzo niski, zgodnie z wymogiem ochrony środowiska.

3. Wałek prostujący, wprowadzenie niemieckiej maszyny do produkcji prostownic w technice balansowej (tylko w domu, ta technologia jest używana do prostowania maszyny), mikromaga osiągnęła 99%, prędkość obracania bębna prostującego jest zwykle 2-3 razy większa maszyna do prostowania, prędkość 50 metrów na minutę, to maszyna do prostowania, a także moc 2 do 3 razy, wydajność może osiągnąć więcej niż 10 ton, a maszyna pracuje z niskim poziomem hałasu, drobne drgania, nie może złamać maszyny Pracuj dzień po dniu

4. Proces: hiperboliczna prostoliniowa struktura rolkowa, zapewnia maszynę na prostym walcowanym na zimno żebrowym pręcie stalowym, może zapewnić maksymalną geometrię powierzchni drutu i właściwości mechaniczne, nie powoduje uszkodzenia żeber, szeroki zakres prostowania, ale prostowanie ¢ 4 mm, 12 mm drut, drut ciągniony na zimno ze stali miękkiej, stal o wysokiej wytrzymałości, pręt ze stali walcowanej na zimno, itp.

5. Efekt prostowania: efekt prostowania jest dobry, prostowanie prętów zbrojeniowych jest wysokie, a każdy metr jest mniejszy niż 2 mm i nie ma ścierania na powierzchni.

Parametr techniczny

Średnica drutu 5,0--12 mm Wytnij długość drutu Maks. 12 m
Błąd długości 1 mm Pojemność 50 m / min
Waga całkowita 1500 kg Napięcie znamionowe 380V 50Hz (dostosowane)
Moc silnika 15KW
Całkowity wymiar 14 m * 0,6 m * 0,8 m

Szczegóły kontaktu
ANPING MOLONGGANG SPOT WELDING EQUIPMENT COMPANY LIMITED

Osoba kontaktowa: Jack Zhang

Tel: +8613785833266

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas