Anping Molonggang Spot Spawarki

Spółka z ograniczoną

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

ANPING MOLONGGANG SPOT WELDING EQUIPMENT COMPANY LIMITED

ANPING MOLONGGANG SPOT WELDING EQUIPMENT COMPANY LIMITED

1 2 3 4 5
ANPING MOLONGGANG SPOT WELDING EQUIPMENT COMPANY LIMITED ANPING MOLONGGANG SPOT WELDING EQUIPMENT COMPANY LIMITED ANPING MOLONGGANG SPOT WELDING EQUIPMENT COMPANY LIMITED ANPING MOLONGGANG SPOT WELDING EQUIPMENT COMPANY LIMITED ANPING MOLONGGANG SPOT WELDING EQUIPMENT COMPANY LIMITED

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Firma Handlowa
Rynek Główny : Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
marki : MLG
Ilość pracowników : 30~100
Coroczne wyprzedaże : 1500000-3000000
Rok założenia : 2007
pc Export : 60% - 70%
Anping Molonggang Spot Welding Equipment Company Limited , założona w 1990 roku w hrabstwie Anping - największym mieście z siatki drucianej w Chinach. Molonggang to profesjonalne kompleksowe przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją, marketingiem oraz eksportem i importem handlu produktami z drutu stalowego.

Jesteśmy profesjonalną fabryką produkującą wszelkiego rodzaju maszyny z siatki drucianej. Dysponując najwyższej klasy maszynami z siatki drucianej, technologią naukową i systemem kontroli jakości, aby zapewnić jakość naszych produktów z siatki drucianej. Produkujemy: Automat spawalniczy do zgrzewania siatek, automat do zgrzewania siatek zbrojeniowych do betonu, w pełni zautomatyzowaną maszynę do ogrodzenia siatkowego, w pełni zautomatyzowaną maszynę do siatki drucianej, sześciokątną siatkę drucianą. Rozszerzona maszyna z siatki metalowej, maszyna do ogrodzenia pola i tak dalej. Możemy wykonać kompletny projekt produktu, części do pracy i montażu maszyn, silne wzmocnienie techniczne i natychmiastowa obsługa może zaspokoić potrzeby klienta.

Automat spawalniczy zgrzewany z siatki

Automatyczna maszyna do zgrzewania siatek zbrojeniowych

W pełni zautomatyzowana spawana siatka druciana

Pełna automatyczna maszyna ogrodzeniowa z łańcuszkiem

Nasza fabryka dąży do istnienia poprzez jakość i rozwój poprzez reputację. Mamy ponad 10 badaczy o wysokich umiejętnościach; produkt naszej maszyny ma różne rodzaje i wysoką jakość. Możemy produkować różne specyfikacje zgodnie z zapotrzebowaniem klientów. Do tej pory nawiązaliśmy długofalowe relacje biznesowe z Rosją, Iranem, Wietnamem, Jordanią, Arabią Saudyjską, Omanem, Nigerią, Indonezją, Filipinami oraz innymi krajami i regionami. Uzyskaj dobrą reputację.

Dbamy o aktywną komunikację z klientami. Aby poznać zapotrzebowanie klientów i zaoferować doskonałą obsługę, szczerze oczekujemy nawiązania przyjaznych relacji biznesowych z klientami z całego świata.

Szczegóły kontaktu
ANPING MOLONGGANG SPOT WELDING EQUIPMENT COMPANY LIMITED

Faks: 86-318-7859968

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas