Anping Molonggang Spot Spawarki

Spółka z ograniczoną

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

ANPING MOLONGGANG SPOT WELDING EQUIPMENT COMPANY LIMITED Wycieczka po fabryce

 • Linia produkcyjna
  Jesteśmy profesjonalną fabryką produkującą wszelkiego rodzaju maszyny z siatki drucianej. Dysponując najwyższej klasy maszynami z siatki drucianej, technologią naukową i systemem kontroli jakości, aby zapewnić jakość naszych produktów z siatki drucianej. Produkujemy: zgrzewarkę do siatki z siatki drucianej, zgrzewarkę z siatki zbrojącej, maszynę z siatki z karbowaną drutu, maszynę do ogrodzenia z ogniwami łańcucha, maszynę z siatki drucianej zgrzewanej, sześciokątną drucianą siatkę. Rozszerzona maszyna do ogrodzenia z siatki metalowej maszyny i tak dalej. Możemy wykonać kompletny projekt produktu, części do pracy i montażu maszyn, silne wzmocnienie techniczne i natychmiastowe usługi mogą zaspokoić potrzeby klientów.

 • OEM / ODM
  Nasza fabryka dąży do istnienia poprzez jakość i rozwój poprzez reputację. Mamy ponad 10 badaczy o wysokich umiejętnościach; produkt naszej maszyny ma różne rodzaje i wysoką jakość. Możemy produkować różne specyfikacje zgodnie z zapotrzebowaniem klientów. Do tej pory nawiązaliśmy długofalowe relacje biznesowe z USA, Rosją, RPA, Wietnamem, Arabią Saudyjską i innymi obszarami. Uzyskaj dobrą reputację.

 • R & D
  Dbamy o aktywną komunikację z klientami. Aby poznać oczekiwania klientów i zaoferować doskonałą obsługę, szczerze oczekujemy nawiązania przyjaznych relacji biznesowych z klientami z całego świata.

  Mamy ponad 10 badaczy o wysokich umiejętnościach; produkt naszej maszyny ma różne rodzaje i wysoką jakość. Możemy produkować różne specyfikacje zgodnie z zapotrzebowaniem klientów.

Szczegóły kontaktu
ANPING MOLONGGANG SPOT WELDING EQUIPMENT COMPANY LIMITED

Faks: 86-318-7859968

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas